Понад 15,5 млн. гривень заборгували своїм працівникам підприємства Київщини

  Понад п`ятнадцять із половиною мільйонів гривень зарплати - боргують працівникам підприємства Київщини. Про це повідомив прокурор області Михайло Витязь.
  Майже половину боргу - а це 7 мільйонів - припадає на підприємства у місті Бровари. Найбільше своїм працівникам - винні Київський завод алюмінієвих конструкцій, ВАТ Мостобуд, приватне підприємство "Столиця" та торговельно-розважальний комплекс "Термінал". Михайло Витязь зобов`язав броварську районну прокуратуру - перевірити проблемні компанії, а роботодавців - розрахуватися із найманими працівниками до кінця місяця. Інакше - їм загрожує кримінальна відповідальність.

  Михайло Витязь, головний прокурор області: "Ми заставимо виконати вимоги Кодексу зхаконів про працю, ми заставимо виконати закон україни про оплату праці, і ви виплатите заробітну плату. Або через вжиття кримінальних заходів, або інші. І попробуйте не виконати припис прокурора області".

  Ігор Сапожко, броварський міський голова: "Ті керівники, які сьогодні говорять про те, що вони виплатять зарплату до кінця місяця, ми неодноразово зустрічалися і говорили про те, що людиная, яка у вас пропрацювала і не отримала зарплату, вона теж повинна за щось жити".

  Попередній матеріал
  Пілотний проект реформування системи охорони здоров`я хоче впровадити ВР
  Наступний матеріал
  Два тури: старим та новим Києвом пропонують екскурсоводи-волонтери
  Теги: