rv.npu.gov.ua

Політики відверто піаряться або маніпулюють на темі охорони навколишнього середовища – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Попри кричущу екологічну ситуацію в регіоні, де видобувають бурштин, – політики та екологи не поспішають порушувати це питання, вказують автори

  Наразі неможливо точно підрахувати економічні збитки держави через нелегальний видобуток бурштину в Україні. На цьому наполягають автори матеріалу на "24 каналі". Ориєнтовними називають цифри у $120-300 млн на рік.

  Зауважують також, що малоймовірним є і спроби оцінити масштаби екологічного лиха, бо повноцінної та системної експертизи ніхто не проводив.

  "Держлісагентство України свого часу говорило про 3,5 тис. га пошкодженого лісу. Кабмін в минулому році вказував 5,5 тис. Ще більшу цифру – понад 6 (!) тис. га втрачених – називають сумарно працівники Волинського, Житомирського, Київського та Рівненського обласних управлінь лісового та мисливського господарства", – мовиться у матеріалі.

  Зі слів авторів, попри кричущу екологічну ситуацію в регіоні, де видобувають бурштин, – політики та екологи не поспішають порушувати це питання. Причиною називається відсутність "політичних чи інших дивідендів від активності".

  "Політики часто відверто піаряться або маніпулюють на темі охорони навколишнього середовища. Особливо перед виборами, коли треба за всяку ціну "наростити" рейтинг. Як наслідок, проблеми екології не тільки не вирішуються, а й переходять в небезпечну площину порожньої балаканини", – йдеться у тексті.

  "Українські політики просто зобов'язані взятися за вирішення екологічних проблем, а не вибирати деякі з них на догоду політичній кон'юнктурі… Тому що зараз вже мова йде не про розвиток країни, а про її елементарне виживання", – резюмують автори.

  Попередній матеріал
  "Тіньовики" отримають надприбуток, а постраждають чесні роботодавці – ФРУ про другий рівень пенсійної системи
  Наступний матеріал
  У Верховній Раді зареєстрували президентський законопроєкт про всеукраїнський референдум
  Теги:
  Loading...