Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

Політики почали експлуатувати у своїх інтересах екологічні гасла – правозахисник

  Василь Сметана застерігає, – популісти готові знищити промисловість Маріуполя в обмін на політичні перемоги

  Створення у прифронтовому Маріуполі протестних настроїв через проблеми екології може бути звичайним прагненням українських політиків заробити більше політичних дивідендів у передвиборний період. Таку думку висловив правозахисник Василь Сметана, передає 112.ua.

  З його слів, прикриваючись боротьбою за чистоту довкілля, популісти готові знищити промисловість Маріуполя в обмін на політичні перемоги.

  "Збирати людей "проти" завжди легше, ніж збирати людей "за". Насправді це те ж саме, що боротися проти створення робочих місць, і проти взагалі роботи та падіння рівня життя. Тому що це містоутворювальні підприємства. Тому що там, у тому ж Маріуполі, чверть населення залежить від підприємств. Якщо завтра це виробництво буде зупинено, або ще щось, – люди просто втратять роботу. І ці протестні настрої одного характеру перейдуть у протестні настрої іншого характеру. Тому я вважаю, що хтось експлуатує і взяв на озброєння гасло екології", – заявив Сметана.

  Він додав: "Протестні настрої… це боротьба за владу будь-якими методами, вони найлегші для "вигодовування", скажімо так. Ці протестні настрої хтось штучно збирає. Маріуполь – прифронтове місто, невідомо хто і як це буде ще використовувати".

  Попередній матеріал
  Рекордне летовище: у Стамбулі відкрили аеропорт, який стане найбільшим у світі
  Наступний матеріал
  Росія створює передумови економічної блокади морських і річкових портів України – голова ДПСУ
  Теги: