dpsu.gov.ua

Росія створює передумови економічної блокади морських і річкових портів України – голова ДПСУ

  У Держприкордонслужбі наголосили, що РФ продовжує порушення норм міжнародного морського права у морській економічній зоні України

  Росія створює передумови для економічної блокади морських і річкових портів України. Про це сказав голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал 30 жовтня в Одесі під час круглого столу з питань підвищення безпеки на морі, передає прес-служба ДПСУ.

  За його словами, РФ продовжує порушення норм міжнародного морського права у морській економічній зоні України.

  Він зазначив, що агресор активізує "безпідставну військово-морську та правоохоронну діяльність на морських комунікаціях".

  "Тільки спільні дії є запорукою сильної та єдиної  Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах", - наголосив очільник прикордонного відомства.

  Круглий стіл відбувається за участі представників правоохоронних структур іноземних держав, у віданні яких є охорона морських кордонів, а також Європейської агенції з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX) і місії ЄС EUBAM.

  Нагадаємо, 25 жовтня Європарламент ухвалив резолюцію із засудженням дій Росії в Азовському морі, що порушують міжнародне морське право. У ЄП також закликали країни – члени Європейського Союзу в Раді ЄС бути готовими посилювати санкції проти РФ у разі загострення ситуації в регіоні.

  Попередній матеріал
  Політики почали експлуатувати у своїх інтересах екологічні гасла – правозахисник
  Наступний матеріал
  Слідчий експеримент на алеї Героїв Небесної Сотні: демонтаж меморіалу перенесли