екологія
екологія epochtimes.com.ua

Політичних партій, які би справді переймалися через захист довкілля, досі не існує – політолог

  Читайте по-русски
  Бортник наголошує, що політики повинні по-справжньому дбати про захист довкілля та виконувати обіцянки, а не лише використовувати екологічні гасла

  Під час виборчої кампанії політиків нерідко використовують тему захисту навколишнього середовища лише задля отримання дивідендів, вважає політолог Руслан Бортник. Про це він заявив в ефірі "24 каналу". За його словами, в Україні не існує політичних сил, які б насправді переймалися проблемами екології.

  "Нині створено дуже багато зелених партій чи рухів, які чи то обслуговують чиїсь інтереси і атакують опонентів, чи то, на жаль, відверто займаються рейдерством. Атакують ті чи інші бізнеси під зеленими прапорами. Повноцінних зелених партій, які б насправді переймалися проблемами захисту навколишнього середовища й досі не створено", – зазначив політолог.

  Бортник наголошує, що аби зберегти довіру українців, політики повинні по-справжньому дбати про захист довкілля та виконувати передвиборчі обіцянки, а не лише використовувати екологічні гасла.

  Також, за даними джерела, еколог Олександр Дячук раніше заявляв, що попри передвиборчі обіцянки політиків, екологічна ситуація в України і надалі залишатиметься незадовільною. Адже політики використовують тему захисту навколишнього середовища, аби завоювати прихильність виборців і завоювати якомога більше голосів.

  Попередній матеріал
  У Львові знищили мурал, присвячений Катерині Гандзюк
  Наступний матеріал
  Київ може потрапити до "червоної" зони карантину вже наступного тижня – Ляшко
  Теги:
  Loading...