Поки пляжі чекають дозволів СЕС, кияни вже відпочивають на берегах Дніпра

  Сонце, повітря, вода, а ще - активний відпочинок. Поки столичні пляжі чекають дозволів від СЕС на відкриття, кияни збираються на березі Дніпра, щоби пограти в футбол, волейбол та теніс. Не бракує і веслувальників із човнами.

  Сонце палить, ноги не тримають, та боротьба триває. На піщаному полі - любителі пляжного футболу. 7:3: перемагають хлопці у помаранчевому. Михайло Горовий на воротах стоїть уперше.

  Михайло Горовий: "Попросили первый раз постоять в воротах, постоял. Как видите - три пропустил, остальные поймал. 7:3 выиграли".

  Позмагатися у витривалості пляжні футболісти-аматори готові і з професійними "динамівцями". Кажуть: голи на піску забивати - складніше, ніж на газоні.

  Футболіст-любитель: "Тяжелее бегать на песке, босиком, постоянные травмы у ребят, ногти слазят, постоянные сиянки, ушибы, растяжения, плюс отскок мяча всегда непредсказуем".

  Футболіст-любитель: "12 часов - будет очень душно, горячий песок, а так все нормально. Игра складывается удачно, 2:0 - мы ведем".  

  Іще одна розвага киян - гребля на човнах. Тримати у руках весло вчать усіх охочих. Тому в одній команді пліч-о-пліч веслують і європейські чемпіони, й новачки-любителі.

  Веслувальник: "В 2005 году сборная Украины выступала на всемирных играх в Дуйсбурге на 2000 метров, и на 1000 метров заняли 8 место в мире, и на 200, и на 500 были десятые в мире".

  Веслувальник: "Сідають всі разом, ті хто давно вже вчиться повчають тих, хто недавно".

  Переважна більшість веслувальників - чоловіки. Та представниці прекрасної статі - їм не поступаються.

  Веслувальниця: "Может на загребе тяжеловато, и на руле, а так, в принципе, грести нормально".

  В арсеналі пляжних розваг киян - волейбол, бадмінтон і теніс. Однак більшість містян - до активного відпочинку не готова. Замість ігор та спорту надають перевагу - читанню та засмаганню. 

  Кияни: "Как-то так сложно. Только плавать и загорать".

  Кияни: "На сьогодні ні, не готова. Це не мій вид спорту".

  Кияни: "Та не, там техника нужна".

  Кияни: "Просто загорать..."  

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Медики закликають бути обережними з вуличною їжею
  Наступний матеріал
  У Габоні впав літак з українцями на борту - є постраждалі
  Теги: