Плитка з будинку травмувала хлопчика

  Не сніг, а плитка із фасаду падає на голови мешканців будинку по вулиці Миропольській. Два дні тому від цього постраждав дев’ятирічний хлопчик. Місцеві мешканці переконують: до ЖЕКу звертаються ледь не щодня, однак відповідь там прогнозована - на ремонт немає грошей.

  Сюрпризів на голову місцеві мешканці чекають щоразу, як виходять з під’їзду. Плитка з фасадів дванадцятиповерхівки падає постійно. Мешканці будинку переконують: до ЖЕКу вже давно ходять, як на роботу.

  Мешканець: "Они начали красить стены внутри дома. Фасад дома - никто ничего не делал и, я так понимаю, и не собирается делать".

  Мешканець: "Вот это все летело и осенью, и зиму летело, и вот сейчас падает, но никто на это не обращает внимание. Нету денег - нету ремонта".

  Біда не забарилася. Два дні тому одна із таких плиток впала на голову дев’ятирічному Сашкові. У хлопця численні забиття, колота рана голови та струс мозку.

  Ірина Овдієнко, мати потерпілого: "Он заходил в подъезд, и ему упала плитка на голову, рассекла. Вот все эти дни выходные и по сегодняшний момент, вот только приехали, мы занимаемся тем, что мы обследуемся. Ребенку 9 лет, нам пришлось сделать томограмму головы, облучили его, потому что было серьезное подозрение на трещину черепной коробки".

  Плитка, що падає - не єдина проблема. Більше чотирьох років тому у будинку через аварійний навіс закрили центральний вхід. Мешканці багатоповерхівки вимушені підійматися до своїх квартир пожежними сходами. Люди бідкаються: це небезпечно.

  Таїсія Крохмальна, мешканка будинку: "Пожар был в соседнем парадном. И мы уже знаем, что такое пожар. Если случится у нас такое, не дай Бог, конечно, мы подушим, подавим друг друга, выходя через эти двери".

  У ЖЕку, який обслуговує будинок, прокоментувати ситуацію "5 каналу" відмовилися.

  Працівник ЖЕКУ: "В мене є моє керівництво, тому - будь-ласка".

  Натомість, вже після нещасного випадку, активно взялися за ремонт аварійної будівлі.

  Батьки травмованого хлопчика нині оббивають пороги столичних лікарень. По допомогу звернулися і до міліції. Там порушили кримінальну справу. Нині ведеться слідство, після чого батьки правду виборюватимуть у суді.

  Наталя Гончарова, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Софія Київська остаточно перейшла у відання Мінкульту
  Наступний матеріал
  КОДА обіцяє переможцям шкільних олімпіад вступ до державних вишів
  Теги:
  Loading...