КОДА обіцяє переможцям шкільних олімпіад вступ до державних вишів

  Вступити до державних вишів за квотами Київської облдержадміністрації зможуть у наступному році переможці Всеукраїнських шкільних олімпіад. Таке обіцяє чільник області Анатолій Присяжнюк.

  За його словами, зараз коштом обласного бюджету обдаровані діти навчаються у кількох престижних вишах. Зокрема, у медичному імені Богомольця, Білоцерківському аграрному університеті та Інституті культури і мистецтв. На направлення від області можуть претендувати переможці і призери шкільних Всеукраїнських олімпіад, а також ті, хто заявив про свої неабиякі вміння у спорті.

  Тетяна Києнко, призер Всеукраїнської олімпіади з екології: "Тим, хто займає такі місця, тим можливо виписати такі квоти, тим можливо виписати направлення в певний інститут на той факультет, на який дитина хоче".

  Ілля Захаров, переможець Всеукраїнськї олімпіади з фізики: "Переміг на Всеукраїнській олімпіаді з фізики. Представляв там Київську область і достойно виступив на ній".

  Максим Мартушко, хокеїст команди "Білий барс" (м. Бровари): "Мы сделали шаг в высший дивизион.Там будут команды на голову сильнее, чем мы играли. Мы играем теперь в первом дивизионе".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністарції: "У нас є квоти. Сьогодні бюджет наш фінансує студентів імені Богомольця, які навчаються, аграрного університету в Білій Церкві, Інституту культури, І ті діти, які побажають навчатись в цих вузах - ми ці таланти будемо підтримувати".

  Попередній матеріал
  Плитка з будинку травмувала хлопчика
  Наступний матеріал
  У Києві розпочався Зелений тиждень
  Теги:
  Loading...