Пікет музейників на Банковій

  Неспокійно було і на Банковій. Зазвичай тихі музейники тут влаштували пікет.

  Вони занепокоєні ситуацією довкола виселення двох музеїв із території національного Києво-Печерського заповідника. Адже іншого приміщення їм не надали. Музейники стверджують - їх може спіткати доля музею Києва, який вже кілька років поневіряється без приміщення. Урядова робоча група зобов`язала лаврських музейників менш ніш за два тижні підготувати план відселення. Утім вони стверджують - це неможливо. Оскільки їм немає куди переїждати. 

  Адріана Вялець, директор музею українського народного декоративного мистецтва: "Турбування полягають у тому що вирішуючи питання про відселення не вирішено питання про відселення куди. Ми робимо одну справу - одну справу з заповідником популяризуючи і зберігаючи культурну спадщину і одну справу з церквою через те що працюємо спільно на духовній ниві тільки у нас різні методи".

  Михайло Кулиняк, міністр культури і туризму України: "Ще раз підтвердити що до того часу допоки ми не знайжем компромісний і прийнятний для всіх сторін варіант, ніяких виселень, як тут я чув, багато разів не буде".

  Попередній матеріал
  Під стінами ГПУ розгорнули пікет проти незаконної забудови столиці
  Наступний матеріал
  У Києві відкрилася виставка картин Марчука
  Теги: