Під стінами ГПУ розгорнули пікет проти незаконної забудови столиці

  Іще один пікет розгорнувся під стінами Генеральної прокуратури. Від неї активісти вимагали звернути увагу на незаконну забудову столиці культовими спорудами.

  Йдеться про будівництво капличок та церков у  парках "Юність", "Нивки", біля станції метро "Либідська". А також у скверах: імені Зої Космодем`янської, на Львівській площі та біля Національного історичного музею. За словами мітингувальників, жодного дозвільного документа на будівництво на цих землях релігійні громади не мають. Не проводились і громадські слухання з місцевими мешканцями. Загалом активісти нарахували близько двох десятків незаконних культових споруд. Частину з них, кажуть, релігійникам вдалося узаконити вже постфактумом. 

  Учасник пікету:"Там де руїни десятинного храму колишнього МП без жодного дозволу поудував свою капличку. ми поробили запти щодо законності побудованої капличким - всі служби нам відповіли що там абсолютно ніяких документів".

  Учасниця пікету: "За одну ночь вірос забор прямо в центре парка небольшого и началось строительство как потом жители знали церкві, которая будет тут вести деятельность и забирается какая-то часть территории парка. люди просто стали на дібі. мі уже собрали 800 подписей".

  Попередній матеріал
  Акцію-протест аби привернути увагу експертів ЮНЕСКО влаштували під Лаврою
  Наступний матеріал
  Пікет музейників на Банковій
  Теги: