www.interbuh.com.ua

Підвищення експортного мита на металобрухт простимулювало бізнес-процеси в Україні – експерт

  Здоровий прагматизм та розуміння європейського торговельного законодавства – надзвичайно важливі навички для сучасних українських політиків, упевнений Фесенко

  Президент Петро Порошенко заступився за український бізнес і водночас не вийшов за рамки економічної угоди з Євросоюзом. Таку заяву зробив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи підписаний главою держави закону про збільшення експортного мита на металобрухт, передає Gazeta.ua

  "Порошенко – єврореаліст та лобіст українського ринку, який зіграв не на заголовки у пресі, а на користь вітчизняного бізнесу. Піднявши експортне мито на вивіз металобрухту із 30 до 42 євро, він простимулював бізнес-процеси всередині країни і тим гарантував робочі місця та податки", – наголосив політолог.

  Фесенко впевнений: "Здоровий прагматизм та розуміння європейського торговельного законодавства – надзвичайно важливі навички для українських політиків, які хочуть робити країну успішною в економіці, а не на словах у телевізорі. Україна повинна й надалі нарощувати свої експортні потужності з ЄС, драйвером яких є малий та середній бізнес. Також не повинна втрачати переваг своїх економічних гігантів, котрі гарантують мільйони робочих місць та зростання заробітних плат".

  Довідка. 12 липня 2016 року був ухвалений Закон України №1455-VIII "Про внесення змін у деякі закони України про зниження дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку", яким від 15 вересня 2016 року на рік були підвищені ставки експортного мита на металобрухт з 10 євро за тонну до 30 євро за тонну. Водночас була скасована реєстрація імпортних контрактів по лому.

  Попередній матеріал
  "Крупні рибини": Гройсман анонсував боротьбу з тіньовими схемами на митниці
  Наступний матеріал
  В Україні скасують медогляди для ще однієї категорії осіб
  Теги: