Підприємці збираються об`єднатися в профспілку

  Майдан таки розігнали. Наметове містечко - знесли близько четвертої ранку. Туди прибули півтисячі правоохоронців, вони перекрили рух Хрещатиком і почали зносити намети і сцену.

  У такий спосіб - міліція і комунальники - виконували рішення окружного адмінсуду Києва. Про це повідомив речник МВС у місті Києві Володимир Поліщук. Однак самі активісти - уважають це порушенням їхніх прав.

  Нині вони сперечаються, чи виходити наступного тижня на новий мітинг. У координаційній раді підприємців наголошують на економічному характері своїх вимог. А наступного понеділка, за їхніми словами, на Майдан вийдуть передусім політики та їхні прихильники. Підприємці ж зараз плануються взятися за справи не вуличні, а організаційні - об`єднуватимуться у профспілку. Нагадаємо, напередодні Верховна Рада проголосувала за уже доопрацьований Податковий Кодекс. А сьогодні - його підписав сіпкер Володимир Литвин. Тепер - слово за Президентом.

  Учасник протесту: "Людей надурили повністю, така афера вийшла. сказали вето, ніякого вето не було. Незначні правки пакетом проголосували, словом, ми співали, що ми не лохи й не козли, а вийшло, що і лохи і козли".

  Учасник протесту: "Оцим своїм кроком влада ще дужче підняла свідомість народу, ці люди. які залишилися, їм жалко на все це дивитися. Вони розійдуться, але ми прийдем і нас буде більше".   

  Дмитро Швець, Голова ділової ради України: "Что касается требований, которые были у предпринимателей, я считаю, что они полностью выполнены ветом президента. было вето, были соответствующие поправки. И тот налоговый кодекс, который вызвал так много споров, приведен в более-менее нормальное состояние. Сегодня организован нормальный диалог с бизнесом".

  Попередній матеріал
  Губернатор Київщини вручив інвалідам автомобілі
  Наступний матеріал
  На Майдані почали монтувати головну ялинку країни
  Теги: