Губернатор Київщини вручив інвалідам автомобілі

  У міжнародний день інвалідів. До Українського дому в Міжнародний день івалідів зранку з`їжджаються неповносправні та соціальні працівники - їх відзначать грамотами та орденами.

   Це не свято, а день підвищеної уваги до людей з особливими потребами, тому поряд з виставкою картин, намальованих інвалідами, презентують і протезно-ортопедичну продукцію. Ціни на неї цьогоріч виросли, а асортимент розширився.

  Не відчув поліпшення життя прикутий до візка Іван Марусевич. Чоловік переконаний, створення безбар’єрного середовища - заслуга самих інвалідів, які привертають увагу чиновників до проблем. 

  На Київщині ж проживає близько 25-ти тисяч інвалідів на візках. Усього ж особливий статус в області має близько 100-та тисяч людей. Щоби поліпшити їхні життя, наступного року планують виділити близько шістдесяти мільйонів гривень. 12-ть з них -  піде на програму "Турбота".

  Повернеться сьогодні до дому на власній "Славуті" інвалід  першої групи Олексій Харитонович. Таких як він сьогодні  - 25. Утім, покерувати ластівкою вже не зможе, а от керувати сином, який буде шофером, вже почав.

  Вручити ключі від новеньких автомобілів неповносправним, які воювали у Другій світовій, приїхав губернатор 

  Київщини Анатолій Присяжнюк. У бюджеті шукатимуть гроші, щоби на власні авто цьогоріч пересіли ще 80 людей.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "До кінця року ми збираємось ще десь біля 80-ти автомобілів вручити. Держава знайде кошти і ми цей обов`язок виконаємо. Тому що ці люди заслужили, вони воювали, вони багато чого зробили для цієї держави".

  Ксенія Дворнікова, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У США знайшли інопланетний мікроб
  Наступний матеріал
  Підприємці збираються об`єднатися в профспілку
  Теги: