Підприємці пікетували Господарський суд Києва

  Близько двох сотень підприємців із торгівельного комплексу "Дитячий пасаж" пікетували Господарський суд Києва. Нині там розглядається судовий позов, за яким на левову частку торговельної площі фірми "Сапсан-СП" претендує інший власник. Тож орендувальники побоюються - їх можуть попросити звідти геть.

  Дитячим одягом пані Алла торгує вже 15 років. Жінка пригадує: перші ятки у середині 90-х підприємці ставили просто неба. Згодом почали орендувати площу у торговельному комплексі на вулиці Малишка, 5. 

  Алла Резвін, підприємець: "Сюда пришла працювать, ще ну було цих приміщень, були такі маленькі палатки, і так - хазяєва, які є на сьогоднішній день - були і тоді".

  Торговельний комплекс "Дитячий пасаж" звело 2005-го року товариство "Сапсан-СП". Землю в оренду на 25 років йому надала Київрада. Та на ласий шматок з`явився іще один претендент - товариство "АКВ". Нині у Господарському суді Києва воно намагається довести своє право власності на 80 відсотків  комплексу.

  Сергій Фролькіс, представник ТОВ "Сапсан-СП", адовкат: "По иску ТОВ "АКВ" к ТОВ "КВВФ-Сапсан" и второй ответчик "Сапсан - СП" о признании права собственности на часть торгового комплекса".

  Перший відповідач у справі - фірма "КВВФ-Сапсан" - винайняла цю земельну ділянку на Малишка до 1998-го року. Тоді з нею і співпрацювало товариство "АКВ". Однак потім підпрємство ліквідували. А землю передали новому орендарю із співзвучною назвою "Сапасан-СП".

  Сергій Фролькіс, представник ТОВ "Сапсан-СП", адовкат: "Как они утверждают в иске, что в результате каких-то незаконных действий директора "КВВФ-Сапсан", которое существовало до 1998-го года, якобы материальные ценности, которые были созданы в результате совместной деятельности между "АКВ" и "КВВФ-Сапсан" якобы он их на баланс не поставил, на учет не поставил и потом он их якобы перебросил на баланс "Сапсан-СП". Таким образом главная задача путем решения суда внедрится в фирму к имуществу которой ни АКВ ни КВВФ спасан не имеет никакого отношения".  

  В адміністрації торговельного комплексу запевняють: жодного стосунку "Сапсан-СП" до "КВВФ-Сапсан" не має. Комплекс зводили з нуля.

  Володимир Тарасенко, генеральний директор ТОВ "Сапсан-СП": "Це було окреме незалежне підприємство, яке не мало ніяких правових відносин із існуючим до цього часу з ТОВ "Комерційно-виробничо-впроваджувальна фірма Сапсан" Це зовсім інша фірма".

  Чи пов`язані ці дві фірми - має з`ясувати Господарський суд Києва.

  Сергій Насікан, голова ГО "Спілка підприємців Дніпровського району Києва": "Ми просимо, щоб Господасрький суд звернув увагу на те, що проходить рекетирський захват. Ми не давимо на суд ні в якому разі. Громадська організація просить суд, щоб уся процедура судійська - вона була справедлива".

  Зміни власника бояться і орендарі: він може попросити підприємців забратися геть. Сьогодні кількасот працівників комплексу мітингували під стінами суду.

  Мітингувальник: "Я знаю, что руководство делает все условаия для того, чтобы мне было комфортно работать". 

  Мітингувальник: "Всегда у нас и тепло, и уютно, и хорошо. Хотелось бы так, чтобы все оставалось на свох местах".

  Мітингувальник: "Немає просто слів: як можна прийти на все готовеньке і шось заявить, якісь свої права. Я цього просто не розумію, даже не можу повірить, що таке можу буть. Я думаю, що правда на нашій стороні".

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Пошуковці передали Дніпропетровському музею 1500 предметів часів війни
  Наступний матеріал
  У театрі ім. Франка відкрили камерну сцену
  Теги: