Пошуковці передали Дніпропетровському музею 1500 предметів часів війни

  Півтори тисячі предметів часів Другої світової війни передали пошуковці у фонди Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького.
  Фрагменти радянської та німецької зброї, залишки амуніції солдатів, гільзи, частини снарядів та мін – все це ентузіасти громадської організації знайшли на полях області протягом минулого року. Музейники кажуть –  обіцяють для кожної речі знайти місце, а рідкісні предмети віддадуть обласному музею. Одним з найбільш цінних експонатів пошуковці називають скляну флягу. Її носили з собою солдати у 1941 році.

  Андрій Яровий, член громадської пошукової організації: "Слава Богу, что она сохранилась…работники музея и диорамы, когда увидели ее - очень радовались, чтоб именно этот экспонат остался в Днепропетровском музее, потому что у них еще нет такого экспоната".

  Надія Капустіна, директор Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького: "Безумовно, це дуже великий обсяг матеріалів сьогодні презентуємо, і з кожним окремо предметом наші музейники будуть працювати фондово-закупельна комісія, і вирішувати – що піде до фонду, як основне зберігання, що буде на науково-допоміжному фонді".
  Попередній матеріал
  СБУ передала кримському музею контрабандні старожитності
  Наступний матеріал
  Підприємці пікетували Господарський суд Києва
  Теги: