Підприємці Київщини обговорили проблемні питання Податкового кодексу

  Внести зміни до Податкового кодексу хочуть підприємці Київщини. Нині вони готують свої пропозиції.

  Зокрема, сьогодні на форумі представників малого і середнього бізнесу вони обговорювали проблемні питання, які виникли при виконанні Кодексу. На думку підприємців, чимало змін потребує і Закон про єдиний соціальний внесок. Зокрема, ставку внеску вони просять знизити із понад 30-ти відсотків до 20-ти. А для підприємців-пенсіонерів із великим досвідом роботи і неповносправних - скасувати його взагалі. Усі пропозиції обладміністарція обіцяє переадресувати президентові.

  Людмила Яценко, голова спілки дрібних підприємців м.Біла Церква: "1120 підприємців тільки у нашому місті скасували свою підприємницьку діяльність, то це говорить про те, що він непосильний. Наші підприємці ініціювали збори з адміністрацією, і просили переглянути і подати до Верховної Hади пропозиції".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Всі ці проблемні питання будуть узагальнені, і я підпишу лист до Президента, для того, щоб Президент дав доручення адміністрації, і ми відпрацювали всі питання, які стоять на сьогоднішній день і не враховані .Чи то в Податковому кодексі, чи в інших нормативних документах".   

  Попередній матеріал
  Андріївському узвозу замість реставрації загрожує забудова [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У КОДА готують програму підтримки овочівництва
  Теги:
  Loading...