Сталевий прокат
Сталевий прокат МИНПРОМ

Підприємство "Метінвесту" почало відвантаження металу для першого в Україні "сталевого будинку"

  Читайте по-русски
  Як зазначається, загалом передадуть більш як 330 тонн металоконструкцій, близько сотні тонн доставлять на об'єкт вже до кінця травня

  Меткомбінат "Азовсталь", що входить в групу компаній "Метінвест", почав відвантаження металу для будівництва першого в Україні житлового "сталевого будинку" в Маріуполі. Відповідно до пресрелізу групи, цей проєкт входить у міську програму "Більше ніж сталь" і реалізується в рамках співпраці "Метінвесту" і міськради Маріуполя.

  Як зазначається, загалом передадуть більш як 330 тонн металоконструкцій, близько сотні тонн доставлять на об'єкт вже до кінця травня. При цьому наголошується, що сталеве будівництво набирає обертів у всьому світі.

  "У мегаполісах зі сталі зводять хмарочоси, стадіони, торгові центри і мости. Так, в Норвегії частка будівель зі сталевим каркасом становить 48%, у Швеції, Великобританії і США - до 70%. Перший житловий багатоквартирний "сталевий дім" незабаром з'явиться і в Маріуполі на вулиці Амурська, 11 - його будують з металу, який виробляють на маріупольських підприємствах групи "Метінвест", - повідомляє підприємство.

  Відомо, що каркас будинку виконають із металоконструкцій, а стіни із залізобетону, що дозволить здійснити будівельно-монтажні роботи в стислі терміни. Крім того, сталевий каркас можна легко посилити і реконструювати, або розібрати в кінці експлуатації, що дає додаткові економічні та екологічні переваги.

  Крім того, повідомляється: "Площа "сталевого будинку" - понад 7 тис. кв. м. Згідно з проєктом, це восьмиповерховий будинок на 120 квартир, з яких 60 - однокімнатних і 60 - двокімнатних. У порівнянні з типовим панельним житлом будинок на вулиці Амурської, 11, буде виділятися і яскравим зовнішнім виглядом. Кольорове рішення, перепади поверховості двухпід'їздного будинку відрізнятимуть його від решти забудови. Новобудова матиме найвищий рівень енергоефективності (А +++)", - наголошують у компанії.

  Варто зауважити, що  ще у жовтні підрядна організація розпочала будівельні роботи. До кінця 2020 року було виконано всі роботи по перенесенню каналізаційного колектора та облаштування пальового поля. Зараз ведеться монтаж конструкцій першого поверху, для якого меткомбінат "Азовсталь" до кінця травня відвантажить 87,9 тонн гарячекатаних листів металу. Ще 249,6 тонн металопродукції, згідно з графіком поставок, металурги поставлять до кінця липня.

  "Будівництво сталевого будинку в Маріуполі - це потужний крок у напрямку розвитку житлового будівництва в місті і в країні в цілому. Група" Метінвест "підтримала ініціативу міської влади і безоплатно виготовляє і передає всі необхідні металоконструкції", - зазначив директор департаменту з регіонального розвитку "Метінвесту "Олександр Вишняков, якого цитує прес-служба.

   

  Попередній матеріал
  Новий міністр інфраструктури Кубраков за рік роботи в "Укравтодорі" заробив понад 2 млн грн
  Наступний матеріал
  У ВООЗ заявили, що схвалені на сьогодні вакцини ефективні проти всіх штамів COVID-19
  Теги:
  Loading...