"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

Підприємства "Метінвесту" 2020 року заплатили понад 22 млрд грн податків

  Читайте по-русски
  Криворізькі підприємства "Метінвесту" в липні – вересні 2020 року перерахували до скарбниці міста прибутковий податок і плату за землю в подвійному розмірі

  Група "Метінвест" 2020 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів 22,1 млрд грн податків і зборів, що на 5% вище позаторішнього рівня. Про це мовиться на сайті компанії.

  Варто зазначити, що найбільша виплата із загальної суми відрахувань Групи – податок на прибуток, що становить понад 5,2 млрд грн, це на третину менше, ніж 2019 року. Єдиний соціальний внесок, виплати якого зросли на 18% проти позаминулого року, – також до 5,2 млрд грн. Замикає трійку найбільших платежів податок на доходи фізичних осіб – 4,7 млрд грн, це на 17% більше показників 2019 року.

  Крім того, джерелами наповнення державного та місцевих бюджетів 2020 року стали плата за користування надрами розміром 2,2 млрд грн, екологічний податок – 789 млн грн і плата за землю – 713 млн грн.

  "Загальна криза і пандемія коронавірусу не завадили нам завершити рік із сильними операційними результатами і водночас відмовитися від податкових канікул заради підтримки міст, де працюють наші підприємства. Коли бізнес може працювати ефективно навіть у найскладніших умовах, у виграші опиняються всі: і співробітники, і міста, і держава. Як один із найбільших платників податків України ми раді зробити черговий внесок у відновлення економіки і зростання добробуту українців", – наголосив гендиректор Групи "Метінвест" Юрій Риженков.

  До того ж сума податків, які сплатили підприємства Групи до місцевих бюджетів у пільговий період, перевищила 50 млн грн (податок на землю і податок на нерухомість). Це також дало змогу містам забезпечувати лікарні всім необхідним, виплачувати заробітну плату працівникам комунальних підприємств та проводити протиепідемічні заходи.

  Крім того, криворізькі підприємства "Метінвесту" – Інгулецький, Центральний і Північний ГЗК – у липні – вересні 2020 року перерахували до скарбниці міста прибутковий податок і плату за землю в подвійному розмірі. За цей період "Метінвест" додатково поповнив бюджети всіх рівнів на 113 млн грн, з яких Кривий Ріг отримав 78 млн грн.

  Попередній матеріал
  Доба на Донбасі: ворог зі снайперської зброї обстрілював позиції ЗСУ біля Світлодарська
  Наступний матеріал
  У столичному гуртожитку вночі спалахнула пожежа: слідство встановлює причини загоряння
  Теги:
  Loading...