Фесенко
Фесенко 5.ua

"Підіграємо росіянам": Фесенко жорстко розкритикував збільшення рентних платежів для видобувних компаній

  Читайте по-русски
  До того ж, за словами Фесенка, зростання рентних платежів може призвести до скорочення металургійних підприємств та робочої сили на них

  У питанні про збільшення у 10 разів у порівнянні з Росією рентних платежів для видобувних компаній існує політична, соціальна й економічна небезпека. Особливо за рахунок того, що наші металурги стають менш конкурентоздатними. Про це розповів директор інституту прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко в інтерв’ю для 24 каналу.

  За його словами, в Україні 60% ВВП формується за рахунок експорту, тому збільшення рентних платежів у порівнянні з Росією, як з військово-політичним противником, у 10 разів, зробить наших металургів менш конкурентоспроможними.

  "Ми самі фактично підіграємо росіянам. Це ненормально. Які б не були внутрішні конкурентні змагання між різними олігархами, треба піклуватися про національні інтереси", – зазначив він.

  До того ж, за словами Фесенка, зростання рентних платежів може призвести до скорочення металургійних підприємств та робочої сили на них.

  "Це підприємства в зоні конфлікту: Маріуполь, Краматорськ. Регіони поруч з зоною конфлікту: Дніпро, Запоріжжя. І навіть рідне місто нашого Президента – Кривий Ріг, що може не сподобатися, між іншим, новому Президенту, і про це теж треба пам’ятати. Але з точки зору саме національної безпеки, це серйозний ризик", - зазначив Фесенко.

  Попередній матеріал
  "Осіннє диво" в Україні: синоптики обіцяють +28°C
  Наступний матеріал
  Військову прокуратуру очолив екснардеп Чумак
  Теги:
  Loading...