Підбивають підсумки конкурсу юних талантів "Обдарування 2013"

  Хто найкраще співає, танцює та малює? На це питання має відповісти сьогодні журі міського конкурсу юних талантів "Обдарування 2013". Зараз свято триває у столичному палаці дітей та юнацтва. З юними артистами спілкувалась Євгенія Подобна.

  Дев`ятирічна Ліза разом з однокласниками готується до виступу. Сьогодні її колектив змагатиметься за перемогу на міському фестивалі мистецтв "Обдарування 2013". Вражатимуть журі танцем гусіні:

  Ліза, учасниця конкурсу: "Наш клас буде представляти два номери - пісня і танець. Вигравати перше місце".

  Всі вони танцюють, співають або малюють. Саме у цих трьох номінаціях журі визначить кращих.
  Розділили конкурсантів і за віком - на дошкільнят, средню та старшу групу. Найстаршим учасникам конкурсу - 16, наймолодшим - три. Серед найменших - і ці артисти

  Віка, учасниця фестивалю: "Это мои друзья мышки. Я буду делать мостики".

  Хлопчик: "Мы будем петь "дождик босиком"".

  Хлопчик: "А я - котик".

  Ось цьому колективу - відкривати фестиваль. Кажуть, трохи хвилюються, однак у тому хто переможе сьогодні - не сумніваються:

  Каріна: "Мы сегодня хотим побелить с классом. Но нам не главное победа, нам главное - участие.
  Аліна: мы будем показывать танец, который называется "Весну звали".

  Перед журі нелегке завдання - оцінити виступи більш ніж двох десятків колективів та півтисячі артистів. До того, сьогодні на сцену вийдуть кращі з кращих.

  Олександр Балдін, організатор: "Сегодня проводится финал, до єтого прошло два отборочных этапа. Коллективы, которые вышли в финал по условиям фестиваля, являются дипломантами, получат дипломы, ценные подарки, каждое юнное дарование получит свой подарок".

  ЦьогорІч фестиваль проходить вже всімнадцяте. Однак щороку, кажуть організатори, юні таланти не перестають дивувати журі новими номерами, костюмами та здібностями.

  Євгенія Подобна, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Французька весна у Київ прийде 2 квітня
  Наступний матеріал
  Новий план із порятунку країни від дефолту розробили уряд і центральний банк Кіпру
  Теги:
  Loading...