Вибори в Україні
Вибори в Україні Shutterstock

Під час виборів у Кривому Розі було зафіксовано масові порушення – представник кандидата в очільники міста

  Читайте по-русски
  Так чинна влада міста намагається не допустити другого туру вибоірв міського голови, вважає поітик

  Під час проведення місцевих виборів 25 жовтня було зафіксовано 150 порушень, які можуть свідчити про наміри викривити результат – таку думку висловив Євген Ковальов, представник кандидата на посаду міського голови від "Слуги народу". Він вважає, що таким чином чинна влада міста намагається вплинути на виборчий процес і не допустити проведення другого туру виборів міського голови. Про це пише "Обозреватель".

  "Наші опоненти почали підготовку до фальсифікації, зриву виборчого процесу задовго до початку дня голосування. Була надана недостовірна інформація одним з членів комісії, який зловживає своїм становищем. Він сказав, щоб люди пенсійного віку приходили голосувати в першій половині дня, а молодь, яка є головним електоральним полем партії "Слуга народу" ввечері. Дана заява була дезінформацією. Заведено кримінальну справу", – розповів він.

  Ковальов зазначив, що під час виборів у місті фіксували факти передачі дільничними виборчими комісіями в територіальні пошкодженої виборчої документації. За його словами, дільниця в Інгулецькому районі передала бюлетені і виборчу документацію неупакованими, а на виборчій дільниці №121625 пакет із бюлетенями був пошкоджений.

  Він додав, що щонайменше 9 ділянок передали в ТВК пошкоджені пакети, а також мали місце випадки голосування без встановлення особи виборця, тобто отримання бюлетенів у медичній масці або без документа, що посвідчує особу.

  Попередній матеріал
  "Це буде великою помилкою": Трамп може вивести США зі складу НАТО – Болтон
  Наступний матеріал
  У двох заступників голови Офісу президента виявили COVID-19
  Теги:
  Loading...