Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

Перший поверх "Метінвест Політехніки" у Маріуполі стане продовженням парку – архітектор з Японії

  Читайте по-русски
  Перший недержавний гірничо-металургійний університет має розпочати набір студентів у 2022 році

  Із виникненням гірничо-металургійного університету "Метінвест політехніка" зміниться й обличчя міського парку в Маріуполі, розповів Хірокі Мацуура, архітектор вишу, директор компанії MADMA urbanism + landscape і архітектурного бюро MASA architects. Про це повідомляє "Главред" із посиланням на УНІАН.

  На думку Мацуури, для реалізації задуманого проєкту надзвичайно важливим є гармонійне поєднання архітектури з природою.

  "Одним з наших головних завдань було не порушити природну красу ландшафту парку, а поліпшити його і зробити більш доступним для жителів Маріуполя", – зазначив він.

  Як пише видання, архітектор має намір зробити будівлю університету частиною парку.

  "Вона, звичайно ж, буде виконувати функції університету, але, наприклад, на першому поверсі ми хочемо продовжити парк в саму будівлю, зробити будівлю частиною парку. Зараз тільки чверть території парку упорядкована, інша частина – занедбана. Ми повинні дозволити людям відвідати будь-яку частину парку, щоб по-справжньому його оживити", – пояснив Мацуура.

  Нагадаємо, в Маріуполі відкриється перший недержавний гірничо-металургійний університет, заснований групою "Метінвест". Будівництво планується в міському саду Маріуполя, територію якого повністю реконструюють в ході будівництва. Планується, що він розпочне набір студентів уже 2022 року.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, скільки юнаків призвуть навесні в лави ЗСУ
  Наступний матеріал
  ЗНО під час пандемії: у Міносвіти розповіли, чи вплине третя хвиля коронавірусу на графік оцінювань
  Теги:
  Loading...