Перший дитячий будинок сімейного типу з`явився у Шевченківському районі Києва

  Перший дитячий будинок сімейного типу з`явився у Шевченківському районі Києва.

  Віднині у родині Ірини та Сергія Фисоченків виховуватиметься п`ятеро прийомних та одна власна дитина. За рік подружжя планує поповнення. Сподіваються взяти на виховання іще четверо діток. Для родини виділили квартиру на вулиці Княжий Затон. Ремонт, кажуть, зробили за місяць силами райдержадміністрації та благодійників. Тож віднині у столиці є 12 будинків сімейного типу, у яких виховується 87 діток.

  Ірина Фисоченко, мати-вихователька: "Поки що ми будемо приживатися, пізнавати одне одного. то напротязі року ми будемо жити й шість діток. Буде до десяти. Що Бог дасть нам - те і буде. Ми не будем перебирати, що нам дадуть ,яких діток нам влаштують. Ми згодні на любих діток, з будь-якими звичками, будем приймати такими, якими вони є".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми плануємо інтенсивними темпами відкривати такого типу будинки. Але, після прийняття бюджету, ми визначимо обсяг фінансування, в наших планах за два роки в принципі вирішити проблему сирітцтва. В першому півріччі наступного року ми плануємо відкрити ще один".

  Попередній матеріал
  Лікарі просять киян не переїдати олів`є
  Наступний матеріал
  Новорічну ялинку відкрили в Українському домі
  Теги:
  Loading...