Гривня
Гривня foto

Перш ніж підвищувати податки, держава має навчитися ефективно розпоряджатися грошима – Конотопський

  Читайте по-русски
  Засновник Ajax Systems пропонує, для початку, повернути виведені з бюджету мільярди гривень і позбутися офшорних схеми

  Перш ніж підвищувати податки і організовувати додаткові способи поповнення бюджету, держава повинна навчитись ефективно розпоряджатися наявними в бюджеті грошима. Таку думку висловив засновник і керівник Ajax Systems Олександр Конотопський, коментуючи ініціативу уряду щодо підвищення податків для ФОП та запуск так званого фонду IT Creative, передає 112.ua.

  Конотопський дивується, чому на другий день своєї роботи уряд раптом вирішив підняти податки, оскільки незрозуміло куди і як розподіляються податкові виплати, які компанії виплачують зараз: "Не дуже-то зрозуміло, куди вони йдуть і як використовуються".

  Тож гарантій, що із зростанням надходжень система стане прозорішою – немає, вважає він.

  "У мене накопичилося чимало питань, як держава витрачає гроші. Я вважаю, що першочергове завдання держави — навчитися ефективно витрачати те, що у них вже є", – переконаний підприємець, і пропонує для початку повернути виведені з бюджету мільярди гривень і позбутися офшорних схеми.

  "І ось тільки коли держава навчиться ефективно витрачати наші гроші, але їх все одно буде не вистачати — почнемо обговорення підйому податків", – наголосив він.

  Конотопський зауважує, що, швидше за все, анонсований "фонд розвитку людського капіталу" буде настільки ж неефективний, як і інші державні інститути. При цьому великі компанії IT-індустрії давно самі вкладають чималу кількість коштів у навчання і розвиток своїх співробітників.

  "У бізнесу більше грошей, знань, хороший менеджмент — і все вже готове. Тому брати з бюджету на навчання IT-компаній і передавати це державі — це вкрай дурне заняття", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині вандали осквернили пам'ятник жертвам Голокосту
  Наступний матеріал
  На Закарпатті учень першого класу провалився у вигрібну яму шкільного туалету
  Теги:
  Loading...