Перед зимовими святами перевіряють стихійні ринки Київщини

  Що купуємо до святкового столу. Через численні порушення на Київщині вже закрили 6 ринків. Харчі там не відповідали санітарним нормам.

  Окремо перевіряють і ятки, де продають піротехніку. Перед зимовими святами обласна санепідемстанція перевірила на якість продукції та наявність документів продавців овочів, фруктів, м’ясної та рибної продукції на двох міських ринках Броварів. У більшості продавців всі відповідні документи були при собі, а товар відповідав стандартам та пройшов лабораторну експертизу. 

  Продавець: "У нас, Валентина Петрівна, кожен божий ранок приходить, усе дивиться зразу, щоб усе було чистенько. Щоб і тряпки були чистенькі, щоб і фартушки у нас були, щоб усе було в порядку. Так що в нас контроль строгий".

  Валентина Ніколаєць, завідувач відділенням гігієни харчування ДЗ "Київська обласна СЕЗ МОЗ": "Одним із павільйонів, де продавалась рибна продукція, проводилась реалізація рибних пресервів без документа про їх якість і безпечність. Потім, при реалізації самим населенням, які вирощують свою продукцію, то були випадки, що у заключеннях санветекспертизи були відсутні результати на частину продукції, яка реалізувалася".

  Попередній матеріал
  Вінницького правозахисника звинувачують у поширенні порно [репортаж]
  Наступний матеріал
  Хей погодився на умови бою, запропоновані Кличком
  Теги: