Андрій Рева
Андрій Рева Урядовий портал

Пенсійна система, яку пропонують Україні, уже рухнула у Східній Європі – Рева

  Читайте по-русски
  Рева зауважив, що проти введення цієї системи виступив міністр економіки, Міністерство фінансів і роботодавці

  Запровадження накопичувальної пенсійної системи – це фінансова піраміда "МММ" на державному рівні. Про це заявив ексміністр соціальної політики Андрій Рева в етері "Україна 24", передає "24 канал".

  Рева нагадав, що в країні 11 мільйонів 300 тисяч пенсіонерів, середня виплата яким становить 3200 гривень. Експерт переконаний: автор законопроєкту, голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова маніпулює.

  "Аргументація авторів законопроєкту – аргументація Льоні Голубкова, який вважав, що вклавши в МММ, отримає величезний прибуток. Замість того, щоб вирішувати проблеми нинішніх пенсіонерів, частину пенсійного ресурсу – 100 мільярдів гривень заберуть в інтересах страхових компаній. В надії на те, що ця державна фінансова піраміда дасть їм прибутки через 20 років. Результат буде такий самий, як в країнах Східної Європи, де ця система рухнула", – вважає Андрій Рева.

  За його словами, у результаті системи, яка передбачає обов’язкове відрахування грошей у недержавні пенсійні фонди, люди нічого не отримають.

  Крім того, Рева зауважив, що проти введення цієї системи виступив міністр економіки, Міністерство фінансів і роботодавці. Є також заява Міжнародної організації праці.

  "По суті, лобіюються тільки інтереси одного суб’єкту всього цього процесу – а саме страхових компаній. До речі, звідки вийшла пані Третьякова. Тому я вважаю, що тут взагалі є конфлікт інтересів. Треба з цим розібратися", – зауважив Андрій Рева.

   

  Попередній матеріал
  "Яка різниця": турецька газета переплутала дружину Зеленського із Вірою Брежнєвою
  Наступний матеріал
  "Ганебна й абсурдна спроба тиску на українську Церкву": у ПЦУ прокоментували кримінальну справу про Томос
  Теги:
  Loading...