Патрулювання лісопаркових господарств на травневі свята посили у столиці

  Патрулювання лісопаркових господарств на травневі свята посили у столиці. Місця, де заборонено розводити багаття, мають активно перевіряти міліція та лісники. А за порушення благоустрою у місті грозяться штрафом у тисяча триста гривень. Чи діють подібні заборони на містян - перевіряли наші кореспонденти.

  Пан Дмитро із родиною кілька разів на рік відвідує сусідній ліс. Каже - як безпечно поводитися із багаттям знає. А от про штрафи та заборони - чує уперше.

  Дмитро Політико, відпочивальник: "Вообще пожароопасность конечно же есть. Поэтому многие люди берут с собой просто мангалы и пользуются мангалами, а не открытыми кострами. У нас там стоит бутылоска такая 5-литровая специально заливать все, что необходимо. Поскольку мы здесь живем, мы это и бережем".

  Столичні ліси та парки ущент заполонили відпочивальники. У заборонених та необлаштованих місцях палають багаття та стоять автівки. Анонсованих патрулів знімальна група "5 каналу" як не шукала, знайти не змогла. Люди розповідають - міліція проїжджала та нікого не чіпала.

  Відпочивальник: "Патруль? Сьогодні вранці проїжджав тут патруль. Просто проїхали по тій стороні да й усе".

  Натомість у мерії напередодні наголосили - усіх, хто порушуватиме благоустрій міста, штрафуватимуть на тисячу триста гривень.

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "Є заборона і будуть патрулі. і будуть перешкоджати в"ізду в зелені масиви лісопарків і розведенню кострів в цих місцях. Це буде і міліція, і працівники лісних господарств. Спеціально у нас є обходчики, сторожа, єгеря."

  Щоб заборонити, треба запропонувати альтернативу, дорікають містяни. Жодної таблички, яка б заборонила розводити вогнище у парку "Перемога", відпочивальники не побачили. Тому й переконані - правда за ними.

  Сергій Жук, відпочивальник: "Треба запропонувати людям місця, оголосити де ці місця, поставити попереджувальні знаки, де не можна робити, а потім штрафувати людей".

  Такі місця є - переконують в КМДА. До травневих свят у місті облаштували сорок зон для відпочинку. Протягом літа їхня кількість зросте до сотні. Саме там містяни зможуть безперешкодно розводити вогнища - адже ці місця контролюватимуть, прибиратимуть та облаштують усім необхідним.

  Журналіст "5 канал": "Зона відпочинку "Берізка" у Дніпровському районі входить до переліку спеціально облаштованих місць, які напередодні оприлюднили на сайті КМДА. Щоправда, обіцяних мангалів, вбиралень та контейнерів для сміття відпочиваючі тут не знайшли. Саме тому й організували своє власне сміттєве звалище в 30-ти метрах від місця відпочинку".

  Ольга Сас-Тарасова, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Курортний сезон у Євпаторії відкрили Cвятом Чебурека
  Наступний матеріал
  Секрети слов`янської кухні розкривали у парку "Київська Русь"
  Теги: