5.ua

Паркувальним колапсом погрожують комунальникам Києва власники столичних автостоянок

  Паркувальним колапсом погрожують комунальникам Києва власники столичних автостоянок. Близько сотні підприємців з восьми районів Києва пікетували «Київтранспарксервіс». Підприємці вимагають від парковочного монополіста продовжити довготермінові угоди на експлуатацію стоянок.

  І таким чином позбавити комунальників можливості для зловживань та поборів. Мітингарі заявляють - у столиці триває кампанія з дискредитації легальних власників нічних парковок. Мовляв, триває рейдерське захоплення території, на якій люди самотужки будували стоянки. Пікетувальники заявляють - проблему може вирішити лише створення громадської ради за участю комунальників та самих підприємців. У «Київтранспарксервісі» відповідають - позбавляють роботи лише нелегальні стоянки. За даними столичної прокуратури Господарський суд Києва почав повертати у власність міста нелегальні стоянки на вулиці Закревського та Руденка. Також правоохоронці пред’явили 17 позовів до комерційних структур про стягнення несплачених до  бюджету коштів на суму понад 2 мільйони гривень.

  Андрій Воробйов, голова Асоціації захисту прав автовласників та представників автостоянок:«Есть предложение. Есть у нас ассоциация которая занимается всеми этими вопросами. Давайте мы создаем общественный совет при КП «Киевтранспарксервис» и решения этого общественного совета будут обязательны при работе кп киевтранспарксервис. Не надо отправлять в Киевраду, не надо отправлять никуда. Есть конкретные субьекты хозяйствования».

  Денис Салобаєнко, перший заступник голови КП «Київтранспарксервіс»: «Для того что бы функционировала автостоянка, должен быть земелеотвод с функциональным назначеним "автостоянка". На сегодняшний день єто - парковочная площадка. и площадки єти решением киевсовета закреплены за КП "Киевтранспарксервис"».

  Попередній матеріал
  «Океан Ельзи» продовжить виступати в Росії
  Наступний матеріал
  Без опалення та гарячої води нині досі лишається близько 200 столичних будинків
  Теги:
  Loading...