Освітяни анонсують пікетування мерії

  Залишити все без змін - комунальні тарифи та двадцятивідсоткові надбавки до зарплати - із такими вимогами освітяни пікетуватимуть мерію. Акцію вони призначили на десяту годину дванадцятого лютого під час проведення чергової сесії Київради.

  Таке рішення ухвалила Київська міська рада профспілок працівників освіти разом із керівниками районів. Серед вимог - мораторій на підвищення тарифів на комірне та заборона відімкнень від тепла та світла навчальних закладів. Також пікетувальники вимагатимуть відновити у бюджеті на цей рік усі попередні надбавки та гарантувати вчасну виплату зарплат.

  Нагадаємо, попередні спроби пікетувати мерію зазнали фіаско. Цього ж разу освітянам вдалося заручитися підтримкою профільної комісї Київради та керівників районів.

  Віктор Пилипишин, голова Шевченківської РДА: "На підготовку шкіл до нового навчального року було виділено 24 мільйона гривень.У нас є призи на кінних перегонах - 100 тисяч доларів, у той же час ми не можемо виділити 20 та 50 відсотків надбавок вчителям. Якщо відрахувати з їхньої зарплати на проїзд та комунальні витрати, на їжу не лишається нічого". 

  Олександр Яцунь, голова Київської міської ради профспілок працівників освіти і науки: "Ми будемо стояти на позицях, що 20 відсотків працівникам освітніх установ, 50 їхнім керівникам. Я вважаю, що в бюджеті цього року це цілком реально. І в умовах економічної кризи ми будемо за це боротися. Влада має залишити все як є. Тобто ми не будемо вимагати ніяких 50 відсотків, нехай у бюджеті всі надбавки будуть на рівні дві тисячі  восьмого року".

  Попередній матеріал
  Півроку власники квартир на вул. Велика Китаївська, 53 не можуть потрапити у свої оселі
  Наступний матеріал
  Чергова порція звинувачень між Ющенком й Тимошенко (репортаж)
  Теги:
  Loading...