Опозиція закликає киян на мітинг з вимогою призначення виборів мера і міськради

  Опозиція наполягатиме на проведенні виборів Київради та столичного міського голови 2-го червня, а не 2015 року. Про це заявив народний депутат від фракції "Батьківщина", Юрій Стець.

  За його словами, опозиційні сили закликають киян 2 квітня вийти під стіни Верховної Ради з вимогами призначити вибори мера столиці та Київради. Депутат зазначив - столична влада не впоралася з наслідками негоди у місті. Відтак, кияни мають вимагати від парламенту призначення дати виборів у столиці влітку.

  Юрій Стець, народний депутат, "Батьківщина": "До себе особисто вимога, і буду вимагати в кожного депутата, який знаходиться в моїй фракції, і не тільки киян - 2 квітня вийти і спробувати довести, що кияни можуть бути в опозиції до влади не тільки в день виборів. І не тоді, коли нас одна стихія може об`єднати. А тоді, коли настане мудрість і розуміння, що цю владу треба змінювати".

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: "Потрібно хвилюватися не тільки за київські вибори, потрібно хвилюватися за державу. І якшо вкрадуть київські вибори - це означатиме, що в подальшому виборів вже не буде. Зараз, на жаль, є консенсус по перенесенню виборів в Києві. Застерегти цю ситуацію може лише громадський тиск".

  Попередній матеріал
  Київщина оговтується від наслідків негоди [відео]
  Наступний матеріал
  Цьогоріч динамівець Ярмоленко у всіх матчах за збірну забив по голу
  Теги:
  Loading...