Київщина оговтується від наслідків негоди [відео]

  Область оговтується від рясних снігопадів. Основні дорожні артерії Київщини продовжують розчищати від снігу. Наслідки стихії ліквідовує півтори тисячі одиниць техніки. Це машини не лише обласного автодору, але й рятувальників.

  Сергій після снігопадів за межі столиці виїхав уперше. Каже, мав певні побоювання щодо шляхів передмістя, бо в Києві ще досі ускладнений рух. Утім, станом доріг в області приємно здивований.

  Сергій, водій: "У порівнянні з тим, що було 2 дні назад - це земля і небо. В принципі - чистять".

  Та якщо водії не мають нарікань, то люди, що чистять дороги, на автомобілістів скаржаться. Водій снігоочисного "Уралу" зробив вимушену поїздку, аби звільнити техніку від кинутого посеред дороги троса.

  Сергій Бода, водій снігоочисника: "Тіки якби наші воділєля, які їздять на фурах, додержувалися правил дорожнього руху, якби машини зупиняли, не обганяли. Як ми приїхали в перший день, а тут 40 машин стоїть впоперек і вздовж, і чистить нема як. От і покидали ж он один трос. Вже на сьогоднішній день 4-й трос у нас".

  Нині прибирати сніг з доріг області легше - "кучугурних бранців" немає. Однак ще в суботу на під`їздах до Києва стояли сотні машин. Водій трактора Олег каже: за 5 років роботи стільки машин не витягував, як у дні снігової блокади.

  Олег, водій трактора: "Да, витягували багато. За всі четверо суток - машин 80".

  Загалом, на Київщині ліквідувати наслідки негоди залучили півтори тисячі одиниць спецтехніки. Її водії працюють понаднормово.

  Водій: "Міняємося сутками".

  Журналіст: "Тобто, 24 години на добу ви працюєте?"

  Водій: "Даже больше".

  Водій: "Від зорі до зорі. Три часа поспали - і поїхали, три часа поспали - і поїхали. Привезли, покормили - і опять поїхали".

  Обласні чільники уже роблять висновки. Пояснюють: клімат змінюється, тому потрібно бути готовими до нових аномалій.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ось такі загрозливі ситуації - вони виникають вже не перший раз. І зрозуміло, що нам потрібнео пропонувати в першу чергу створити великі стоянки для автомобільного транспорта, які будуть використовуватися і влітку, і зимою. Це повинні бути стоянки на 300, 400, 500 місць, де буде працювати інфраструктура, де люди зможуть обігрітися, де люди зможуть відпочити".

  Також влада Київщини візьметься за насадження нових лісосмуг. Вони захистять дороги від заметів. Досі шляхи області продовжують розчищати від снігу, щоби запобігти ожеледиці щоночі магістралі посипають спеціальною сумішшю.

  Наталя Новосядла, Валерій Савицький, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Підйом води у Дніпрі очікується у середині квітня
  Наступний матеріал
  Опозиція закликає киян на мітинг з вимогою призначення виборів мера і міськради
  Теги:
  Loading...