Операція "Візит": дільничні міліціонери знайомляться з містянами (репортаж)

  Якщо до вас у двері дзвонить міліція - не лякайтесь. Можливо, дільничний завітав, щоб... познайомитися. У столиці розпочалася щорічна операція "Візит". Правоохоронці надають містянам адреса та телефони дільничних пунктів міліції і збирають скарги. Особливо звертають увагу на нелегальних квартирантів, емігрантів та неблагополучні родини.

  Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори. Дільничні ходять по квартирах, знайомляться з мешканцями свого району, записують скарги. Упродовж двох місяців люди у формі можуть завітати і до вас.  

  Ця квартира - одна з півтори тисяч, які потрібно обійти дільничним з Межигірської, 17. І хоча час ще є, правоохоронці не зволікають. Кажуть: застати хазяїв вдома не так то й просто. Часто кияни відмовляються відчиняти двері.    

  Найбільше таких візитів не чекають квартиранти, які  винаймають житло поза законом та нелегальні мігранти. Дані про них передаються у відповідні служби. То ж ще одна мета операції "Візит" подивитися - хто і як живе. Допомагають виявити правопорушення і самі кияни.   

  Завдяки операції "Візит" торік правоохоронцям Подільського району вдалося розкрити 75 справ. 28 з них допомогли виявити містяни. За два  тижні цьогорічної операції - розкрито три справи, дві з них - щодо наркоманії.

  Світлана Рябошапка, Олександр Зіменко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.18Мб)

  Попередній матеріал
  Від`ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами сягнуло $18,5 млрд
  Наступний матеріал
  СП оприлюднив рішення РНБО, що спричинило сварку між Ющенком й Тимошенко
  Теги:
  Loading...