СП оприлюднив рішення РНБО, що спричинило сварку між Ющенком й Тимошенко

  Секретаріат Президента, як і обіцяв, оприлюднив учорашнє рішення Ради нацбезпеки і оборони, через яке глава держави і прем`єр влаштували публічну сварку перед телекамерами. Юлія Тимошенко запевняла, що цим документом планується повернути компанії "РосУкрЕнерго" 11 мільярдів кубометрів газу, відданого російським "Газпромом", але згодом переуступленого "Нафтогазу України".

  Натомість у щойно опублікованому рішенні зазначено лише, що до 1 березня Уряд має поінформувати РНБО  - як саме буде діяти "Нафтогаз України" у разі неможливості отримання прав власності на цей обсяг блакитного палива.

  А вже за 4 дні Кабмін має, за рішенням РНБО, затвердити баланс газу України і фінансовий план "Нафтогазу України" на 2009 рік, а також запропонувати Парламенту внести зміни до цьогорічного державного бюджету. Крім цього, впродовж місяця Генпрокурор і Служба безпеки повинні перевірити чи не порушувала урядова делегація українських законів, коли укладала без президентських директив останні газові угоди з російським керівництвом. Також РНБО доручила силовикам та юристам проаналізувати можливі наслідки цих договорів і так званого  нульового варіанту, який позбавляє Україну права на спадщину колишнього СРСР. Виконання рішення Радбезу, з якого сьогодні було знято гриф СЕКРЕТНО, покладено на секретаря Раїсу Богатирьову.

  Попередній матеріал
  Операція "Візит": дільничні міліціонери знайомляться з містянами (репортаж)
  Наступний матеріал
  Держкомстат зафіксував рекордну інфляцію
  Теги:
  Loading...