Одразу два навчальні заклади Києва можуть лишитися без стадіону

  Одразу два навчальні заклади - ліцей і загальньоосвітня школа Дніпровського району - можуть лишитися без стадіону.
  На його місці забудовник - фірма "Екстрім-плюс" хоче звести житловий будинок заввишки у 22 поверхи. Про це повідомила заслужений вчитель України Тамара Прошкуратова. За її словами, 208-й ліцей і 124-а загальньоосвітня школа мають один спортивний майданчик на двох. На ньому є 2 футбольних поля, гімнастичне містечко і бігова доріжка. Якщо приватне житло зведуть там, школярі втратять: уроки фізкультури, природнє остівлення у класах і частину шкільної зеленої зони.   

  Тамара Прошкуратова, заслужений вчитель України: "Згідно рішення Київради і чергового кадастрового плану під забудову попадають не лише спортивний майданчик, а й частина зеленої зони".

  Вікторія Кузьменко, голова батьківського комітету ліцею №208: "Наши родители готовят плакаты и транспапанты. Если, не дай Бог, пойдут первые бетономешалки, мы просто ляжем под колеса".

  Втім у столичному управлінні освіти про проблему нічого не знають. Там стверджують - жодних скарг до них не надходило: ані від директорів закладів, ані від обурених батьків.

  Ганна Руденко, голова комісії Київради з питань освіти: "В данному випадку я не можу його не підтвердити не спростувати, оскільки ніякої інформації ні з районного управління освіти ні, безпосередньо, від директора школи до нас у Головне управління не доходило. І до мене як до голови комісії Київради також ні".
  Попередній матеріал
  Твори поетів "Празької школи" вперше прозвучали на українській сцені
  Наступний матеріал
  У Києві встановлять контейнери для роздільного збору сміття
  Теги:
  Loading...