Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським
Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським Facebook / Офіс Президента України

Обшуки силовиків у "ПриватБанку" є наслідком зустрічі Зеленського з Коломойським – політологи

  Читайте по-русски
  Це сигнал нашим західним партнерам, – наголошує Сергій Фурса

  Головний офіс "ПриватБанку" в Дніпрі відвідали силовики зі зброєю. За повідомленням прес-служби, їх цікавили документи, які стосуються судових баталій банку з колишнім менеджментом та олігархом Ігорем Коломойським.

  "Група невідомих осіб за підтримки спецназу поліції прибула до головного офісу "ПриватБанку"… Викликає стурбованість, що під обґрунтуванням нібито "незаконності" залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та місцева прокуратура намагається вилучити всі документи, пов'язані з юридичним захистом банку", – писала у Facebook голова прес-служби Інна Музичук.

  Як наголошується у матеріалі проєкту "Особливий погляд" на "5 каналі", зустріч президента України Володимира Зеленського із олігархом відбулася саме напередодні обшуків і мала наслідки "вибуху атомної бомби". Глава держави відкрито зустрівся із бізнесменом, якого називають найбільш потужним та наближеним до влади.

  "Це сигнал нашим західним партнерам. Які зараз повірили, що вплив Коломойського обмежений і може бути локалізований. Ні, дивіться. Так, ви можете вважати цю людину токсичною і навіть злочинцем, але для нас це нічого не означає. Ми не намагаємося навіть приховати його вплив" – наголошує спеціаліст з інвестицій Сергій Фурса.

  Попередній матеріал
  Поїли у шкільній їдальні: на Вінниччині через отруєння до лікарні потрапили вже 40 осіб
  Наступний матеріал
  Суд повернув посади двом люстрованим прокурорам – подробиці
  Теги:
  Loading...