Обережно поводити себе під час відпочинку на водоймах закликають столичні МНСники

  Обережно поводити себе під час відпочинку на водоймах закликають столичні МНСники. Вони застерігають цього купального сезону в Києві почастішали випадки смертей на воді. Причина більшості з них перепади температури та зловживання алкоголем.

  Не панікувати та спробувати самотужки дістати потопельника із води закликають МНСники. Можна уникнути трагічних випадків у водоймах, якщо вчасно надати потерпілому допомогу.

  Ростислав Якушко, рятувальник: "Люди, которые находятся на пляже в первую очередь должны не поднимать панику, не бегать кричать, что тонет человек, а хотя бы, чтобы кто-то попытался его достать".

  Поки їде швидка, потерпілому потрібно надати першу допомогу - очистити дихальні шляхи та зробити штучне дихання. А щоби надзвичайної ситуації не сталось, рятувальники закликають не пити спиртне - це найчастіше стає причиною нещасть на воді. 

  Ігор Петров, черговий КП "Плесо": "Самый убедительный момент - это у молодого человека там семейные дела плохие, он выпил и пошел плавать. Но наши ребята были под рукой и вообщем то удалось".

  Олексій Шматко, старший водолаз МНС Києва: "Першими трагічними наслідками це є вживання алкогольних напов. Зараз дуже жарко, люди можуть покурити звичайні сигарети, які впливають потом на його розумову діяльність".

  Удень на столичних пляжах чергують рятувальники МНС та працівники КП "Плесо". Однак вони визнають - в купальний сезон рятувальників не вистачає. Тож містянам доводиться самотужки стежити за собою та своїми рідними.

  Віталій Ситник, заступник начальника управління цивільного захисту в Святошинському районі: "Буває, що батьки займаються своїми справами, а дітки знаходяться біля водоймищ. То оступаються, то підходять близько до води і падають в воду. А дитині дуже необхідно мало тієї води, щоб стався летальний випадок".

  Цьогоріч у Києві на воді вже загинули 14-ть людей. Тож рятувальники закликають ходити лише на облаштовані пляжі та не плавати в незнайомих місцях.

  Ольга Сас-Тарасова, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  ЦУМ за місяць почнуть реконструювати [відео]
  Наступний матеріал
  Інцидент на залізниці у американському штаті Огайо
  Теги: