Нову школу у селі Путрівка на Васильківщини обіцяють звести у травні

  Нову школу у селі Путрівка на Васильківщини обіцяють звести у травні. На новий навчальний заклад мешканці села чекали 10 років. Нині там закінчують будівельні роботи. У наступному навчальному році маленькі мешканці Путрівки та ще трьох навколишніх сіл сядуть за парти вже у новій школі. Загалом будівля розрахована на 450 школярів. Для учнів з сусідніх сіл обіцяють виділити шкільний автобус. Також у цьогоріч планують відкрити нові школи у Фастові та Вишневому.

  Анатолій Присяжнюк: "Закінчуємо будівництво загальноосвітньої школи і плануємо вже в травні місяці завершити і завести парти. Більше 10 років будівництво цієї школи стояло і в минулому році ми його розпочали. Серед дітей повинна бути здорова конкуренція. На жіль, у нас сьогодні ще є школи , де 10-12 учнів і 15-16 вчителів. Тому однозначно ми будемо оптимізовувати".

  Микола Стариченко, начальник ГУ капітального будівництва: "95 відсотків робіт зроблено. 5 відсотків - це самі ті роботи, які потребують сьогодні тепла. Це - частина благоустрою залишилася і, можна, сказати оздоблювальні роботи всередині приміщення. Але буквально через тиждень ми подамо тепло. Ми сьогодні не можемо запустити котельню, хоча вона готова на 1000% в звязку з погодними умовами".

  Попередній матеріал
  Столичний центр крові переселять
  Наступний матеріал
  Проект "Вихідці з Лісового" презентували у столиці
  Теги:
  Loading...