Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили в Оболонському районі

  Нову амбулаторію сімейної медицини - відкрили в Оболонському районі.

  Там зможуть обстежитися понад дві тисячі місцевих мешканців. Окрім сімейного лікаря, там працюють педіатр, стоматолог та акушер-гінеколог. Амбулаторія обладнана усім необхідним для діагностики, лікування та нескладних операцій. Також там є спеціальні експрес-аналізатори. Вони дозволяють - за 5 хвилин отримати результати аналізів. Цьогоріч у місті планують відкрити 20-ть амбулаторій сімейної медицини. Найближчим часом такі заклади з`являться у Дарницькому, Дніпровському та Голосіївському районах.

  Тамара Білоус, сімейний лікар: "Начиння дуже гарне у фізіотерапевтичному кабінеті. Там можна відпускати всі фізіотерапевтичні процедури. Це і маніпуляційний кабінет, це і фізіотерапевтичний кабінет, це і міні денний стаціонар".

  Віталій Мохорєв, начальник ГУ охорони здоров`я КМДА: "Потужність цієї амбулаторії розрахована на 5 тисяч населення. Тобто вона розрахована на те, що населення в майбутньому буде зростати в цьому мікрорайоні, а до цього є всі прєдпосилки. І ми вже готові для того, щоб надавати допомогу більшій кількості населення".

  Попередній матеріал
  Рекордна кількість міліціонерів пильнуватимуть порядок у Києві під час Євро-2012
  Наступний матеріал
  Завтра у школах Києва призупинять заняття через нову хвилю морозів
  Теги: