Нового голову РДА отримала Сквирщина

  Нового голову РДА отримала Сквирщина. Ним став Віктор Губський.

  У планах чиновника - заміна старого  водогону та завершення газифікації сіл. Серед пріоритетних завдань Губський називає збереження існуючих фельдшерсько-акушерських пунктів. Нагадаю, з початку року в області звільнили трьох голів  райдержадмінстрацій - Києво-Святошинського, Бориспільського, Сквирського, а також мера Василькова. Ротації пов`язані, як з переходом чиновників на інші посади, так із неналежним виконанням своїх обов`язків.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сквирщина має великий потенціал і місто сквира. Але на жаль, в останні роки ми не бачили розвитку. Сьогодні потрібно втілювати в життя програму "Питна вода", сьогодні потрібно відновити і постачання хліба, потрібно забезпечити надання послуг в медичних закладах. Ці завдання я поставив перед новим керівником".

  Віктор Губський, голова Сквирської Райдержадміністрації: "І в цілому піднімати економіку Сквирщини. Тому що я буду запрошувать банки. Є у мене вже проговорено з декількома банками, льготне кредитування, передивимося площадки вільні, завлікать інвестора".

  Попередній матеріал
  Із піратського полону звільнили 3 українців у Нігерії
  Наступний матеріал
  М`ясо, олія та яйця незабаром здорожчають [відео]
  Теги:
  Loading...