Новий трамвай київського виробництва презентують киянам у травні [відео]

  Новий трамвай київського виробництва презентують містянам у травні. Він складатиметься із трьох вагонів і матиме зелено-бежевий колір. А головна його особливість - низька підлога - три з п`яти входів у вагони будуть без східців. Трамвай обладнають кондиціонерами та системою клімат-контролю. За лаштунками виробництва побувала і наша знімальна група.

  70 кілометрів за годину, низька підлога, кондиціонери та клімат контроль. Тепер такі трамваї виготовляють і у Києві. Це - новий трисекційний "Каштан-2"

  Микола Семипядний, начальник експериментальної майстерні КП "Київпастранс": "Это первый в Украине такой проект, трехсекционный низкопольный вагон, который мы здесь полностью производим. Система кондиционирования, вентиляции, мы внедряем сейчас новую систему отопления салона, кабины водителя с электронной системой контроля за температурой".

  Головна гордість розробників - близько 45 відсотків низької підлоги у вагонах. Такий показник - найвищий серед трамваїв вітчизняного виробництва

  Юрій Бомбандьоров, головний інженер КП "Київпастранс": "Тут у нас 40-45 відсотків низької підлоги. Нзька підлога потрібна перш за все для швидкості на виході і входу пасажирів для вагону, що економить блищько 8-10 відсотків простою трамваю на зупинках". 
   
  Для неповносправних на візках передбачений спеціальний пандус. Щоправда, аби ним скористатися - на допомогу має прийти водій або пасажири 

  Інжинер: "Вот таким образом это работает, открывается пандус, ложиться на латформу, заезжает инвалид, закрывается пандус обратно, закрывается, Правда он механический, не электронный, инвалид может заехать только с помощью пасажиров".

  Аби вагони швидко не зношувалися їх обробляють алюмінієм. Це довзоляє боротися із корозією - головним ворогом металу

  Володимир Коровай, бригадир: "Это алюминизация кузова, места, наиболее подверженные корозии - наносим, она защищает от воды, соли, эти места наиболее коррозируются -проемы дверей, каркас кузова. Это покрытие дает озможность работать в два раза дольше".

  А тут влосноруч - збирають мозковий центр трамвая - систему кермування.

  Віталій, старший майстер ділянки: "Полностью ручная работа из компонентов собирать согласно схеме - это самая главная частьуправления трамваем - это шкаф управления - устанавливается и эти релюшки управляют уже более большими".

  Інженер: "Управление, которое позволяет контролировать полностью систему видеонаблюдения, система видеоконтроля, кондиционирования. Освещения, сигнализации обзроность увеличили, дополнительно добавили себе панели".

  Побачити новий київський трамвай містяни зможуть вже у травні. До Дня міста його обіцяють зібрати та запустити на лінію. Після експлуатаційних випробовувань та затверждення технічних вимОг серію поставлять на виробництво.

  Світлана Одаренко Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Попов особисто прийняв дзвінок-скаргу
  Наступний матеріал
  Єдину схему розміщення МАФів у столиці мають найближчим часом розробити у КМДА
  Теги:
  Loading...