Нові призначення у столичній та обласній міліції

  Нового керманича отримала міліція Київщини. Начальником Головного управління МВС України в Київській області - замість Костянтина Сапка - призначили полковника міліції Валерія Мазана.

  До цього він працював начальником кримінальної міліції та обіймав посаду заступник начальника ГУ МВС у Дніпропетровській області. Сьогодні його урочисто представили колективу.

  Валерій Мазан: "Многих, здесь сидящих в зале, я их знаю в лицо, вместе работали, проходили не одно мероприятие вместе в раскрытии тяжких и особо тяжких преступлений, как на Днепропетровщине, так и на Киевщине. Личный состав Днепропетровщины знает личный остав на Киевщине. Думаю, мы сработаемся".

  Віталій Захарченко, міністр МВС: "Досвід має. Управлінський досвід, досвід у оперативно-розшуковій діяльності, організаторські здубності має, тому ми покладаємо надію на те, що ви, зі своїм приходом в Київську область, дасте новий імпульс розвитку".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми будем стояти на державницьких позиціях і наводити відповідний порядок на території Київської області. Скажу відверто, що вона не складніша, але і не простіша Дніпропетровської області".


  Нового керівника отримали і столичні правоохоронці. Начальником Головного управління МВС у Києві став генерал-лейтенант міліції Валерій Коряка. Його попередня посада - начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю. Тоді як колишній начальник управління - Олексій Крикун - отримав посаду керівника департаменту громадської безпеки МВС.

  Попередній матеріал
  Харківський мандрівник планує дістатися до Сіднея на мотоциклі за 100 днів [відео]
  Наступний матеріал
  Замовника і виконавця нападу на Чижмаря засудили і відпустили
  Теги: