Харківський мандрівник планує дістатися до Сіднея на мотоциклі за 100 днів [відео]

  З України до Австралії - за сто днів. Мандрівник із Харкова планує дістатися до Сіднея на мотоциклі. На рахунку Олексія Коровіна вже декілька мотоподорожей до країн Азії та США.

  Три кофри, валіза і мотоцикл - із таким багажем прямісінько з середмістя Харкова Олексій Коровін вирушає до Сіднея. Шлях його лежить через Росію, Вірменію, Іран, Пакистан, Індію. А ось цей паросток перцю мандрівник хоче посадити  в Індонезії.

  Олексій Коровін, мандрівник: "Я пока его спрятал - вот, один росток остался у меня".

  Свій перший байк бізнесмен Коровін придбав п`ять років тому. Відтоді на двох колесах об`їздив Монголію, Америку, Індію і Шрі-Ланку.

  Альона Андрієнко, співробітниця Олексія Коровіна: "Это началось с некой такой перестройки, когда Алексей ушел из операционного управления своей крупной компанией, которую он создал с нуля и руководил в течение 15 лет, и начал искать свой новый жизненный путь".

  Попереду в Олексія - тридцять тисяч кілометрів. Ночуватиме під відкритим небом, харчуватиметься - де доведеться. А ще обіцяє кожні три дні публікувати в інтернеті відеощоденник. Після закінчення мандрівки збирається зробити фільм із найяскравішими моментами своєї пригоди.

  Олексій Коровін, мандрівник: "Я даже сейчас не загадываю, что будет дальше, я не знаю, куда я буду отправлять мотоцикл. Потому что из Австралии я буду его отправлять на корабле, но куда - пока не знаю. Может в Африку, может в Южную Америку, может в Европу".

  Новий рік Олексій планує відсвяткувати в Індонезії, а вже наприкінці нинішнього дня дістанеться російського міста Ростов-на-Дону.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Конфлікт у Секторі Газа триває - щонайменше 5 загиблих
  Наступний матеріал
  Нові призначення у столичній та обласній міліції
  Теги: