Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік
Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік 5 канал

Нові податкові зміни не здатні усунути прогалини у бюджеті-2020 – Волинець

  Читайте по-русски
  Підвищення податків для видобувної промисловості може завдати економіці держави суттєвих втрат, вважає голова профспілки гірників

  Зміни до Податкового кодексу, запропоновані депутатами, не здатні усунути прогалини в бюджеті на 2020 рік. Так думку в ефірі "24 каналу" висловив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

  За його словами, підприємства видобувної галузі зараз і так знаходяться у скрутному економічному становищі. Причини: висока конкуренція на світових ринках і несприятлива цінова кон'юнктура.

  "Тож якщо додатково збільшити податковий тягар на видобувні компанії, це може взагалі призвести до зупинки виробництва. При формуванні бюджету на наступний рік профільний парламентський комітет намагається йти найлегшим шляхом. Взяти і обкласти всіх і все більш високими податками. Але цим бюджетні дірки не залатати. Можна навпаки, завдати економіці держави суттєвих втрат. Із закриттям підприємств почнеться неконтрольована міграція. Хтось про це подумав, перш ніж пропонувати парламенту законопроєкт 1210? Виробники не зможуть платити більш високу ренту на видобуток, ми втратимо ринки збуту, залишимо людей без роботи", – зазначив Михайло Волинець.

  Він зазначив, що зміни до Податкового кодексу потрібно доопрацювати, врахувати увесь негативний вплив економіку. І лише після виносити на розгляд парламенту.

  Попередній матеріал
  Угорщина під час візиту Путіна заблокувала заяву НАТО щодо України
  Наступний матеріал
  У столичному транспорті цинічно образили українських воїнів, назвавши їх "убивцями" – деталі
  Теги: