Нове в правилах дорожнього руху столиці (РЕПОРТАЖ)

  Нові порядки на столичних автошляхах. Відтепер за порушення правил дорожнього руху доведеться платити через ощадкасу та в кілька разів більше. А співробітникам ДАІ при цьому розв`язали руки. Адже міру покарання та штрафи виписуватимуть вони самі безпосередньо на місці порушення. Щоправда, й за ними теж контроль посуворішає.
  Останні приготування перед початком нової ери дорожнього руху. Столичним даїшникам дають робочі настанови  і озброюють. Це "Візир" - гордість ДАІ і жах для порушників. Такий собі фотоапарат та радар - два в одному. Він фотографує автівку, що перевищила швидкість. Фото вносять у комп`ютерну базу і з`ясовують, хто є власником автомобіля. За кілька днів той отримає знімок і протокол про порушення.

  До кінця місяця таких диво-пристроїв буде півсотні. Любителеві швидкості фотосесія коштуватиме 700 гривень. Плюс ще 85 - якщо при цьому водій їхатиме без паска безпеки. Втім, найсуворіші штрафи - за кермування у нетверезому стані - до трьох з половиною тисяч гривень. Водії ж на нововведення реагують по-різному.

  Поки ДАІшники стежитимуть за дотриманням нових правил, за ними теж стежитимуь. Їхні атомобілі вже обладнали супутниковими передавачами під  назвою "ДРОЗД". Із наступного року до них додадуть ще й відеокамери. 

  Алла Козакова, Андрій Білоножко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.06Мб)
  Попередній матеріал
  Черновецький піде на дочасні вибори разом з політсилою з Житомирщини
  Наступний матеріал
  Мешканці Нікополя залишилися без опалення (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...