ММК імені Ілліча
ММК імені Ілліча Метінвест

Нова програма енергоефективності допоможе меткомбінату ім. Ілліча заощадити мільйони кВт-год електроенергії в рік

  Читайте по-русски
  Повідомляється, що таку ініціативу "Метінвест" реалізує спільно з YАSNO Efficiency

  На меткомбінаті ім. Ілліча в Маріуполі працюють над підвищенням енергоефективності підприємства – таку ініціативу компанія "Метінвест" реалізує спільно з YАSNO Efficiency, повідомляє УНІАН із посиланням на пресслужбу "Метінвесту".

  Зокрема, повідомляється, що в цехах підвищили ефективність роботи насосів водоочистки і встановили сучасні LED-світильники задля заощадження електроенергії. Це справді допомогло зекономити близько 3,4 млн кВт-год на рік.

  Крім того, в управлінні головного енергетика меткомбінату ім. Ілліча завершили проєкт, що дозволяє заощадити 1,2 млн кВт-год на рік, пише видання: встановили два перетворювача частоти потужністю 160 кВт і 315 кВт Hiconics на насоси очищення води в цеху.

  "Частотні перетворювачі покращують температурний режим роботи насосів і зменшують їх шум. Таким чином вдається досягти більш високої надійності роботи системи", – йдеться в матеріалі.

  Крім того, зазначається, фахівці компанії YАSNO Efficiency "під ключ" замінили застарілі лампи розжарювання на 420 енергозберігаючих світлодіодних світильників, оновили кабельні системи і щитові. Тож проект дозволяє економити в рік 2,2 млн кВт–год електроенергії, а рівень освітленості відповідає санітарним нормам.

  Провідний інженер відділу з енергозбереження меткомбінату Антон Говоров зазначив, що співпраця "Метінвесту" з YASNO Efficiency допомагає підвищити енергоефективність обладнання та технологічних процесів, що дозволяє створити більше зручних і безпечних робочих місць.

  Попередній матеріал
  Україна посідає 86-те місце у світі за кількістю нових випадків коронавірусу
  Наступний матеріал
  Спека в Україні триватиме щонайменше тиждень – синоптик
  Теги:
  Loading...