Невідомі влаштували полювання на тварин у Голосіївському районі

  У столиці почастішали випадки відстрілу безпритульних собак. Невідомі влаштували полювання на тварин у Голосіївському районі. У чотирилапих стріляли прямо біля притулку для бездомних тварин. Подібні випадки зафіксовані й у інших районах столиці. Зоозахисники та волонтери нарікають - відстріл влаштували, щоби до Дня Києва бродячих псів у місті стало менше. Комунальники ж зізнаються - програма стерилізації не працює, утім від стрілянини відхрещуються.

  Власниця притулку для тварин Діна Гура приходить готувати зграю чотирилапих майже щодня. Зараз це місце притулком не назвеш - кілька місяців тому будинок, в якому жили собаки - підпалили. А нещодавно волонтери однієї із зоозахисних організацій стали свідками стрілянини.

  Діна Гура, власниця притулку для тварин: "Они находились в приюте, пришли и увидели мертвую собаку, вот под этим деревом в этом дворе и тут же внаглую начали срелять. Стреляли из воздушек и боевого пистолета".

  Хто вирішив у такий спосіб боротися з бродячими собаками, пані Діна не може з`ясувати й досі. У міліції повідомили - про вбитих тварин дізналися надто пізно. А ось неподалік станції метро "Деміївська" люди собак не захищають. Навпаки - скаржаться.

  Ні розмов, ні відстрілу. У мерії причетність комунальників спростовують. 

  Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА: "Не було такого. Собак не вістрілюють. Навіть зброї не має такої, щоб вістрілювати собак".

  Не відстрілюватимуть, а виловлюватимуть. Насамперед - на пляжах, у школах та біля лікарень.

  Олександр Мазурчак, заступник глоолви КМДА: "Дана вказівка відловлювати".

  Чиновники зізнаються - місць для бродячих псів у притулках не вистачає. Тому будуватимуть нові вольєри. Де і коли те буде - не уточнюють. Тим часом біля колишнього притулку пані Діни три десятки собак майже у середмісті Києва ходять не стерилізовані.  

  У Центрі ідентифікації тварин нарахували: лише цьогоріч бродячі собаки покусали майже тисячу киян. Не на камеру комунальники зізнаються - контролювати кількість приблудних тварин без стерилізації неможливо. А оскільки грошей на неї не виділили і досі - факт відстрілу не виключають. 

  Ганна Рибалка, Ігор Пльонкін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Кияни на розпутті: чи варто підписувати із ЖЕКами договори
  Наступний матеріал
  Меморіальну дошку письменнику Гончару відкрили у Михайлівському монастирі
  Теги: