Невідомі намагалися захопити Управління земресурсів Києво-Святошинського району

  Кривава битва за землю. Невідомі намагалися силою захопити Управління земельних ресурсів Києво-Святошинського району столиці.
  За словами очевидців, близько 11-ї ранку до Управління приїхали кілька сотень молодиків віком від 25 років. Без будь-яких дозвільних документів вони увірвалися на територію земуправління. Вони намагалися захопити реєстри земельних угідь. Ще однією причиною бійки, за словами місцевих депутатів, стала ворожнеча бізнес-кланових структур довкола посади керівника земельного управління. Нинішнього чільника установи - Валентина Литвина - намагалися усунути з посади через суд. На місце масових заворушень вчасно прибула міліція та охорона. З місця пригоди швидка забрала тридцятьох нападників. У них - струси мозку та переломи кінцівок. Крапку в цій справі уже поставив Києво-Святошинський ранонний суд столиці. За фактом захоплення порушені кілька кримінальних справ.

  Вадим Квас, перший заступник начальника Управління земельник ресурсів у Києво-Cвятошинському районі: "Зараз відбувається силове захоплення Управління земельних ресурсів. Ціль - забрати всі документи, архів і кадастрову електронну базу. Земля нині - це товар. Вона продається. Вся інформація про вільні землі, про державні землі, перебуває у нас. Для олігархів, для тих, кого ви бачите на плакаті, це дуже цінна інформація для особистого збагачення".
  Попередній матеріал
  "Київводоканал" просить 290 млн грн на наступний рік
  Наступний матеріал
  Ющенко й Тимошенко відвідали постраждалу від негоди Буковину (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...