Екологічна катастрофа
Екологічна катастрофа gatesnotes.com

Не варто очікувати покращення екології після виборів, поки це популізм – соціолог

  Читайте по-русски
  Експерт вважає, що тема захисту навколишнього середовища так і не стала предметом серйозної роботи у політиків

  Не варто очікувати на покращення екологічної ситуації в Україні після місцевих виборів 2020 року, оскільки політики не пропонують конкретних рішень проблем навколишнього середовища. Таку думку висловив директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, передає УНІАН.

  "Звичайно ж, якщо політики підіймають екологічну тематику, то до них інтересу більше, ніж до інших партій. Екологія – один із засобів привернути увагу до себе. Тільки коли політики будуть використовувати тему екології з конкретними рішеннями, тоді буде реальна користь для людей. Але найлегше займатися політичним популізмом", – зазначив Небоженко.

  З його слів, екологічна тема активно використовується у промислових регіонах перед виборами, оскільки вона є дуже чутливою для виборців, вона пов'язана зі здоров'ям і майбутнім. Але партії не пропонують конкретних рішень.

  "Наші суб'єкти політики та партії під час виборчої кампанії намагаються експлуатувати тему екології, але не дають конкретних професійних рішень. Ось це хвороба наших партій", – вказав соціолог.

  Небоженко вважає, що тема захисту навколишнього середовища так і не стала предметом серйозної роботи у політиків.

  "Я вважаю, що екологічна тематика не змогла себе затвердити в загальнополітичному шумі, де всі говорять, що вони можуть вирішити проблеми навколишнього середовища і вони відповідальні за це. Екологія – надто тонка річ, на яку Захід витратив 20 років політичної культури, і це при тому, що якість екології у них набагато вища, ніж в Україні. Поки я не бачу серйозних розмов на екологічну тему", – наголосив експерт.

  Нагадаємо, раніше президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок заявила, що у промислових регіонах політичні та бізнесові маніпуляції на темі екології не дозволяють розв'язувати проблеми довкілля і руйнують кредит довіри в суспільстві.

  Попередній матеріал
  У Харківській інфекційній лікарні залишилося всього 3 вільних місця для пацієнтів з COVID-19
  Наступний матеріал
  Голова "Нафтогазу" анонсував зниження ціни на газ – коли чекати
  Теги:
  Loading...