5.ua

Національна збірна України з гімнастики може опинитись на вулиці

  На вулиці може опинитися всесвітньо відома школа художньої гімнастики Дерюгіних. Усе – через борги за оренду приміщення у Жовтневому палаці. Кошти за користування залом мала сплачувати КМДА, утім гроші не виділили. Доки ж керівництво школи шукає допомогу – національна збірна України з гімнастики займається у приміщенні без опалення.

  Замість купальника – по три пари шкарпеток, куртки та шапки. Серйозно тренуватися та відпрацьовувати вправи за таких умов,кажуть, неможливо.

  Щоб тренуватися спортсменкам потрібно добре розігріти м'язи. Та в холодному приміщенні розігрітись, як слід – непросто. Тож тренування стали небезпечними для здоров'я гімнасток. Перша жертва – учасниця Олімпійських ігор Валерія Гудим: вона надірвала зв’язку.

  Утім відсутність тепла – ще не найстрашніше, додає тренерка Ірина Дерюгіна. Через борги школа вже до кінця року може опинитися на вулиці. Оренда приміщення натепер становить 112 тисяч гривень на місяць. Це майже вдвічі більше, ніж торік. Оренду Жовтневому палацу має сплачувати КМДА, утім там відверто кажуть: грошей нема і не буде.

  Тим часом, керівництво палацу письмово повідомило: не буде грошей – не буде договору оренди на наступний рік.

  Визнають: здорожчання оренди було, мовляв, зросли ціни на комірне – зросла й оренда. Утім, вважають свою ціну помірною для приміщення у центрі столиці.

  Попри все, від завтра тепло гімнастам таки обіцяють підключити. Тим часом, українські чемпіонки напередодні світових змагань – на валізах. У кого шукати допомоги – не знають. Інше приміщення орендувати не можуть, адже це чи не єдиний зал, де висота стелі дозволяє відпрацьовувати вправи з предметами.

  Попередній матеріал
  У раді суддів спробували пояснити, чому їм не подобається закон про люстрацію
  Наступний матеріал
  Вінниччина вирила вже 10 км окопів на кордоні з Придністров'ям