Національна опера презентує оновлену "Баядерку"

  Прем`єру балету "Баядерка" завтра покажуть в Національній опері України. Гратимуть зірки світового балету Ніна Ананіашвілі та Денис Матвієнко.

  В основі сюжету - східна легенда про нещасливе кохання баядерки та воїна. Виставу ставили за редакцією відомої балетмейстера, Наталії Макарової. Глядачі побачать нові костюми, декорації та хореографію. Вартість проекту - півтора мільйони гривень. Кошти на постановку дали благодійники. Попри те, що ціни на квитки сягали 2-х тисяч гривень - у касах уже не лишилося жодного.

  Ніна Ананіашвілі, народна артистка Грузії і Росії: "Мені просто дуже приємно, що у мене є можливість ще один раз, після мабуть 10-річної перерви станцювати разом з Денисом у вас, в Києві, один із моїх улюблених спектаклів".

  Денис Матвієнко, художній керівник балетної трупи Національної опери України: "Якщо брати "Баядерку", на протязі півроку з піною в роті доводив, що нам це потрібно. Що нам в першу чергу треба взагалі "Баядерку" оновити, тому що вона була зроблена у 86-му році, костюми ті ж, декорації - їх треба оновлювати, плюс хореографія, плюс взагалі присутність самої Макарової - це дає неймовірний поштовх. І наш театр, який в певний час був у забутті, вийде на другий рівень у світовому балеті".

  Попередній матеріал
  У Києві з`явилась нова форма мистецької освіти - художня резиденція [відео]
  Наступний матеріал
  Гідрометеоцентр прогнозує морозну та сніжну Масляну
  Теги:
  Loading...